Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Zabil i pocwiartowal nastolatke - posiedzi 21 lat

Wszelkie ciekawostki ze swiata.

Moderator: Moderator

Zabił i poćwiartował nastolatkę - posiedzi 21 lat

Postprzez CaLi » 2009-05-19, 10:10

21-letni Brazylijczyk Mohamed D'Ali Carvalho Santos zostal skazany przez sad na 21 lat za zabojstwo i pocwiartowanie brytyjskiej nastolatki Cary Burke - podaje "The Telegraph".

Do zdarzenia doszlo 26 lipca 2008 r. Mohamed D'Ali Carvalho Santos po zabiciu 17-letniej dziewczyny zapakowal jej pocwiartowane zwloki do walizki, ktora porzucil nad rzeka w Goianii w Brazylii.

Care Burke Santos poznal podczas swojego pobytu w Londynie. Potem dziewczyna przyjechala do niego do Brazylii. W czasie procesu 21-latek dokladnie opisal szczegoly zbrodni, choc jak mowil, nie wszystko pamieta, poniewaz w momencie zbrodni byl pod wplywem narkotykow.

Santos najpierw mial dzgnac dziewczyne nozem. Nie pamieta dokladnie, ile oddal ciosow, gdy stwierdzil, ze 17-latka nie zyje. Nastepnie wzial prysznic i wyszedl na miasto. Wrocil dopiero nastepnego dnia. W drodze do domu kupil w supermarkecie duzy noz, ktorym pocwiartowal zwloki. Nastepnie zapakowal wszystko do dwoch walizek - w jednej byl tors, w drugiej - konczyny i glowa. Obie torby porzucil potem nad rzeka.

Sedzia skazal Santosa na 19 lat za zabojstwo i na kolejne dwa za ukrycie ciala.

wp.pl / forum.radioparty.pl
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez g.is.sander » 2009-05-19, 13:16

Wstrzasajaca zbrodnia. W mojej okolicy w 2002 roku zdarzyla sie podobna, z tym ze mordercy idac zakopac pocwiartowane zwloki swojego kolegi zgubili po drodze jego glowe i tak wpadli... Jestem przeciwnikiem kary smierci i dlatego uwazam ze za takie zbrodnie nalezy sie dozywotnia praca w kamieniolomach.
Avatar użytkownika
g.is.sander
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 802
Dołączył(a): 2008-01-23, 15:43
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez deFF » 2009-05-19, 14:09

g.is.sander, ale po co ich utrzymywac ?? krzeselko szubieniczka i nastepna wolna prycza w pierdlu wolna :)
Avatar użytkownika
deFF
-#400
-#400
 
Posty: 161
Dołączył(a): 2008-09-21, 18:39
Lokalizacja: AmszterdooM

Postprzez Air_play » 2009-05-20, 15:12

Przypadek jak z jakiegos horroru... Zastanawia mnie dolegliwosc wyroku - 19 lat za zabojstwo ze szczegolnym okrucienstwem to wg. mnie troche malo. Fakt, poludniowoamerykanskie wiezienia znane sa z ciezkich warunkow dla wiezniow ale bynajmniej. Dozywocie nalezalo sie mu jak nic... :-?
Avatar użytkownika
Air_play
-#400
-#400
 
Posty: 115
Dołączył(a): 2008-06-01, 14:31
Lokalizacja: Łódź


Powrót do Ciekawostki

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron