Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

"Tak" dla homoseksualnych slubow koscielnych

Wszelkie ciekawostki ze swiata.

Moderator: Moderator

"Tak" dla homoseksualnych ślubów kościelnych

Postprzez Piochu » 2009-04-05, 21:51

Szwedzki parlament przyjal wczoraj prawo pozwalajace homoseksualistom na zawieranie slubow koscielnych - czytamy w serwisie thelocal.se.

Po dlugiej debacie w parlamencie, ostatecznie za glosowaly wszystkie partie poza Chrzescijanskimi Demokratami. Przeciw bylo 22 parlamentarzystow, 16 wstrzymalo sie od glosu, a 50 nie przyszlo na obrady.

Prawo zastapi przepisy z 1995 roku, ktore umozliwialy jedynie sluby cywilne. Przedstawiciele kosciola luteranskiego, do ktorego przynaleznosc deklaruje 74% Szwedow, odniosa sie do wprowadzonej ustawy w czasie synodu w pazdzierniku.

wp.pl


Co sadzicie o czyms takim ?? bo ja prawie z krzesla spadlem, osobiscie nienawidze nietolerancji i nie mam nic do homoseksualistow, niech sobie beda, ale sa pewne granicie i cos takiego jak slub koscielny moim zdaniem sie nie miesci w standardach.
Avatar użytkownika
Piochu
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008-04-23, 13:16
Lokalizacja: Poznań

Postprzez VerTax » 2009-04-05, 21:55

:hyhy: prztyczek dla kosciola

Nie sa wszechmogacy, klechy pier***eni... Dobrze im tak ^^
Avatar użytkownika
VerTax
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2008-11-09, 15:44
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez FLAJ » 2009-04-05, 21:57

zgadzam sie Piochu, dla mnie slub koscielny dla Homoseksualistow to jest jakas pomylka, tak samo jak zezwalanie Homoseksualistom na adoptowanie dzieci. pozniej sie ktos spyta w szkole, jak ma na imie twoja mama? Krysia, a tata? Barbara...
zbierznosc imion przypadkowa ;p

szooook
Avatar użytkownika
FLAJ
-#2200
-#2200
 
Posty: 865
Dołączył(a): 2007-07-06, 13:21
Lokalizacja: OstrĂłw Wielkopolski


Powrót do Ciekawostki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron