Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

IV rocznica smierci WIELKIEGO POLAKA JANA PAWLA II papieza

Wszelkie ciekawostki ze swiata.

Moderator: Moderator

IV rocznica smierci WIELKIEGO POLAKA JANA PAWŁA II papieza

Postprzez CaLi » 2009-04-02, 12:02

Dzis mija 4 rocznica smierci naszego Ukochanego Dziadka Taty Ojca Papieza jak kto woli ... ja nazywalam go swoim dziadziusiem nie wiem jak to bylo z Wami ale dzis moja osobe ogarnia dosc duzy smutek nie lubie strasznie tej daty z wiadomych przyczyn.
Chciala bym przeprowadzic tutaj taka mala dyskusje zwiazana z Ojcem Swietym jak postrzegaliscie GO jako osobe duchownego ... Ojca wszystkich narodow nazwe to tak smialo kim byl dla Was ...
Ostatnio edytowano 2009-04-02, 12:07 przez CaLi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez Rogal » 2009-04-02, 12:07

ten dzien napewno nie tylko dla nas Polakow bardzo szczegolny ja dobrze pamietam ten dzien i te godzine i jak ten czas szybko leci to juz 4 rocznica ... a ten dzien pamietam jak wczoraj smutny dzien dla calego swiatu [*]
Avatar użytkownika
Rogal
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 748
Dołączył(a): 2007-08-26, 15:12
Lokalizacja: Włocławek

Postprzez Piochu » 2009-04-02, 16:16

Dla mnie Karol Wojtyla byl wspanialym czlowiekiem i do teraz nie moge sie przyzwyczaic do tego ze mamy innego Papieza, ktory moim zdaniem nie pelni juz tak dobrze swojej funkcji jak JP II i nie mowie tak dlatego ze nie jest Polakiem, poprostu chociazby ostatnie wypowiedzi jego nie powinny miec miejsca (jak ktos ogarnia cos sie dzieje na swiecie wie o co mi chodzi ;) )
Wracajac do dzisiejszej daty to napewno o 2 kwietnia zawsze bede pamietal, mimo ze nawet nie mialem okazji zobaczyc na zywo naszego rodaka, to w momencie gdy umarl czulem sie jak bym starcil kogos bliskiego.

Na koniec taka rzecz, ktora mnie delikatnie mowiac drazni... To wklejanie zdjec JP II na Nasza Klase i debilny podpis jesli masz to zdjecie w swojej galerii oddajesz Mu czesc... no sorry ale taki portal jak nasza klasa nie powinno sie mieszac z taka wielka osoba jaka niewatpliwie byl Karol Wojtyla. Ale to tylko moje zdanie, a propos dzisiejszego dnia jestem ciekawy co wy sadzicie na ten temat.
Avatar użytkownika
Piochu
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008-04-23, 13:16
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Lion » 2009-04-02, 16:55

To juz bylo cztery lata temu, a mnie sie wydaje to tak nie dawno. Jak Piochu napisal, ja tez nie umiem sie przyzwyczaic do tego, ze jest juz inny papiez. Po prostu to juz nie jest to samo... Jan Pawel II byl jedyny w swym rodzaju. Nie wiem czy byl jeszcze kiedys w historii kosciola papiez, ktory by tak duzo zdzialal i ktory tak bardzo oddal sie ludzkosci. Jego smierc byla wstrzasajaca, dla mnie rowniez.
Odnosnie naszej-klasy. Ludzie sobie ze wszystkiego robia taka szopke. Ktos zginie - dodaja do profilu znicz, jakies ankiety: "Co o mnie myslisz?", albo: "Ty i Ja powinnismy", zapineskowane obrazki, a raz nawet widzialem obrazek z pytaniem: "O ktorej godzinie idziesz zazwyczaj spac" :D Taka zwykla dzieciarnia. A z papiezem to po prostu kolejna zabawka tej dzieciarni. Moze ktos chce mu tak oddac hold, ale to juz lepiej jakby to zrobil w ciszy, w swoim sercu, a nie pokazywal wszystkim, ze jest cool i na topie bo sobie wstawil obrazek na n-k. Ehhh :/
Ostatnio edytowano 2009-04-02, 16:57 przez Lion, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Lion
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 490
Dołączył(a): 2007-06-13, 17:12
Lokalizacja: Opole/Mokra

Postprzez CaLi » 2009-04-02, 18:08

Hmm a ja dodalam Zdjecie Naszego Papieza... poniewaz czulam taka potrzebe a nie zeby zablysnac w jakis sposob .. po prostu tak czulam i tak zrobilam...
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez Banan » 2009-04-02, 19:02

Gdyby nie on, nasz losy i naszego kraju potoczylyby sie zupelnie inaczej. Wiec Bogu dziekowac, ze ktos taki sie urodzil. Jak bede mial chwilke rozpisze sie na temat jego pogladow.
Banan
-#vip
-#vip
 
Posty: 245
Dołączył(a): 2007-05-05, 20:28
Lokalizacja: Zielona GĂłra

Postprzez CaLi » 2009-04-02, 19:15

Masz Racje banan podpisuje sie nogami i rekoma
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez Creative » 2009-04-02, 19:29

Amen !
Avatar użytkownika
Creative
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1031
Dołączył(a): 2007-08-01, 10:33
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Nayaa » 2009-04-02, 20:45

Tak....
Szkoda tylko,ze co poniektorzy przypominaja sobie o Jego istnieniu tylko 2 kwietnia..

[*]

nadal z lezka w oku..
Avatar użytkownika
Nayaa
-#850
-#850
 
Posty: 245
Dołączył(a): 2008-11-09, 20:12
Lokalizacja: ZdW !!

Postprzez g.is.sander » 2009-04-02, 22:12

Mi takze bardzo Go brakuje, zawsze kiedy o Nim pomysle zbiera mi sie na placz. Bardzo szanowalem Jana Pawla II nie tylko dlatego ze jestem chrzescijaninem i religia odgrywa bardzo wazna role w moim zyciu osobistym, ale tez dlatego jak wiele zrobil dla naszej Ojczyzny i calego Świata. Ojciec Świety byl zawsze otwarty na dialog z innymi religiami bo byl swiadomy tego ze wszyscy wyznajemy Tego samego Boga niewazne czy ktos nazywa Go Jahwe czy Allah. Karol Wojtyla byl naprawde niezwyklym czlowiekiem, chyba najwybitniejszym jaki przychodzi mi na mysl. Odszedl do Domu Ojca i czeka tam na Nas...
Avatar użytkownika
g.is.sander
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 802
Dołączył(a): 2008-01-23, 15:43
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez FLAJ » 2009-04-02, 22:26

Dla mnie przede wszystkim pokazal jedna wielka rzecz, ze mozna byc Papiezem, Glowa Kosciola, a jednoczesnie byc ZWYKLYM czlowiekiem, ktory zartuje, smieje sie, uprawia sporty, zachowuje sie jak czlowiek, a nie nadczlowiek. Pokazal nam jak mozna sprawic, ze jest sie kims wielkim, a jednoczesnie normalnym i prostym. Pokazal jak kochac i szanowac drugiego czlowieka. I kocham Go niezwykle za to, ze wierzyl w NAS! Wierzyl w Mlodziez!

[*]

Jesli chodzi o jakies obrazki na NK, minuty ciszy na gg, 5-minutowe przerwy w pisaniu na SB, to jestem temu przeciwna, ale nie gardze ludzmi, ktorzy to robia. Kazdy ma tam jakies swoje priorytety i dla jednego bedzie to uszanowanie Ojca Swietego, czy obojetne jakiej innej osoby, dla drugiego bedzie to glupota. Ja osobiscie wierze jednak, ze Ojciec Swiety wolalby, zeby kazda taka minuta ciszy albo kazdy obrazek z Jego wizerunkiem, byl zamieniony po prostu w dobry uczynek. W maly, dobry uczynek dla drugiego czlowieka. Bo nie oszukujmy sie, minuta ciszy ani obrazek nic nie zmienia, a jesli kazdy spelni dobry uczynek, to juz cos...
Ostatnio edytowano 2009-04-02, 22:31 przez FLAJ, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
FLAJ
-#2200
-#2200
 
Posty: 865
Dołączył(a): 2007-07-06, 13:21
Lokalizacja: OstrĂłw Wielkopolski

Postprzez g.is.sander » 2009-04-03, 00:16

FLAJ napisał(a):Dla mnie przede wszystkim pokazal jedna wielka rzecz, ze mozna byc Papiezem, Glowa Kosciola, a jednoczesnie byc ZWYKLYM czlowiekiem, ktory zartuje, smieje sie, uprawia sporty, zachowuje sie jak czlowiek, a nie nadczlowiek. Pokazal nam jak mozna sprawic, ze jest sie kims wielkim, a jednoczesnie normalnym i prostym. Pokazal jak kochac i szanowac drugiego czlowieka. I kocham Go niezwykle za to, ze wierzyl w NAS! Wierzyl w Mlodziez!

[*]

Jesli chodzi o jakies obrazki na NK, minuty ciszy na gg, 5-minutowe przerwy w pisaniu na SB, to jestem temu przeciwna, ale nie gardze ludzmi, ktorzy to robia. Kazdy ma tam jakies swoje priorytety i dla jednego bedzie to uszanowanie Ojca Swietego, czy obojetne jakiej innej osoby, dla drugiego bedzie to glupota. Ja osobiscie wierze jednak, ze Ojciec Swiety wolalby, zeby kazda taka minuta ciszy albo kazdy obrazek z Jego wizerunkiem, byl zamieniony po prostu w dobry uczynek. W maly, dobry uczynek dla drugiego czlowieka. Bo nie oszukujmy sie, minuta ciszy ani obrazek nic nie zmienia, a jesli kazdy spelni dobry uczynek, to juz cos...


Madre slowa FLAJ...
Avatar użytkownika
g.is.sander
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 802
Dołączył(a): 2008-01-23, 15:43
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Rogal » 2009-04-03, 01:52

troche dluzej moge sie rozpisac bo musialem leciec do pracy jak Cali podeslala mi link na GG
przyjrzalem profile tych ktorzy udzielili sie w temacie ; ) kazdy jest w roznym wieku ale nie to mam na mysli ... zastanawialiscie sie kilka lat wstecz gdy zyl Papiez i to wasi rodzicie pierwszy raz powiedzieli wam co to za osoba kim jest Papiez... ja pamieam jeszcze ostatnie dwie ostatnie pielgrzymki Papieza do PL na wczesniejsze bylem za maly by pamiec siegala tak daleko z racji wieku ogolnie te dni pielgrzymki Jana Pawla ll napelniamy mnie taka radoscia nie wiem jak bylo u was jestem osoba bardzo wierzaca chodz czasem brakuje czasu bo dni wypelniaja codzienne obowiazki ale nie do tego zmierzam zmienilo sie cos w was po odejsciu Papieza wasze nastawienie do Religi czy po prostu jest taka pustka w duszy sercu bynajmniej ja tak mam ...no i chyba do konca zycia nie zapomne tego zdarzenia jak podczas pogrzebu na placu Św Piotra zamknela sie sama ta wielka ksiega ... moze ktos z was skojazy sobie te sytuacje
Ostatnio edytowano 2009-04-03, 01:54 przez Rogal, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Rogal
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 748
Dołączył(a): 2007-08-26, 15:12
Lokalizacja: Włocławek

Postprzez Nayaa » 2009-04-03, 09:56

tak troche w temacie..

jednym skrotem...

N/C
aa.papilot.pl/lifestyle/news/20 ... em-ii.html
Ostatnio edytowano 2009-04-03, 09:57 przez Nayaa, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Nayaa
-#850
-#850
 
Posty: 245
Dołączył(a): 2008-11-09, 20:12
Lokalizacja: ZdW !!

Postprzez Rogal » 2009-04-03, 10:52

zdecydowanie klub fire przegial ponad poprzeczke ... ale jak widac chodzilo tylko o rozglos i zeby zainteresowanie dotarlo do wielu przez ten plakat
Avatar użytkownika
Rogal
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 748
Dołączył(a): 2007-08-26, 15:12
Lokalizacja: Włocławek

Następna strona

Powrót do Ciekawostki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron