Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

14-latek gnal 170 km/h

Wszelkie ciekawostki ze swiata.

Moderator: Moderator

14-latek gnał 170 km/h

Postprzez CaLi » 2009-04-23, 21:28

170 km/h pedzilo po krajowej dwojce audi A3. Kiedy samochod zatrzymala policja, okazalo sie, ze za kierownica siedzi 14-latek. Obok podrozowala matka chlopaka. Policjantom probowala tlumaczyc, ze dala synowi auto, bo "chlopak kiedys musi sie nauczyc jezdzic".
"Chlopak musi sie kiedys nauczyc"

Po zatrzymaniu auta przez policjantow z bialskopodlaskiej drogowki z samochodu od strony pasazera wysiadla kobieta. Przekonywala funkcjonariuszy, ze to ona prowadzila pojazd. Kiedy policjanci podeszli do auta, okazalo sie, ze za kierownica siedzi 14-letni syn kobiety.

Zaskoczonym policjantom kobieta probowala tlumaczyc, ze nic sie nie stalo, bo caly czas siedziala obok dziecka i widziala, ze jedzie bezpiecznie. Ostatecznie stwierdzila nawet, ze dala synowi poprowadzic, bo "chlopak musi sie kiedys nauczyc".

Pod sad rodzinny za zla opieke nad dzieckiem

Za udostepnienie auta osobie bez uprawnien kobieta dostala mandat w wysokosci 300 zl. Sprawa trafi jednak do sadu rodzinnego. Za niewlasciwy sposob sprawowania opieki nad dzieckiem, 49-latka moze uslyszec dwuletni wyrok wiezienia. Jesli sad uzna, ze swoim zachowaniem swiadomie narazila zdrowie i zycie syna, grozic jej bedzie 5-lat wiezienia.

forum.radioparty.pl
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez deFF » 2009-04-23, 21:50

ja nie wiem skad sie takei bezmozgi biora ?? ja wczoraj mialem wypadek przy predkosci 70 km na godzine i dzieki Bogu tylko samochod do kasacji...a co by sie stalo przy 170 ?? nie chce myslec nawet...
Avatar użytkownika
deFF
-#400
-#400
 
Posty: 161
Dołączył(a): 2008-09-21, 18:39
Lokalizacja: AmszterdooM

Postprzez Rogal » 2009-04-23, 21:52

nie no mam kolejnego szoka na twarzy .. i w ogole matka ma swietne wytlumaczenie ehh zal.pl
Avatar użytkownika
Rogal
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 748
Dołączył(a): 2007-08-26, 15:12
Lokalizacja: Włocławek

Postprzez kolega » 2009-05-05, 14:31

170 km/h !!!! to wariat :-x powinien siedziec :-|
kolega
-#150
-#150
 
Posty: 51
Dołączył(a): 2008-10-26, 13:12
Lokalizacja: Polska


Powrót do Ciekawostki

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron