Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Travel Around The World With Joyek vol.4

Moderator: Moderator

Travel Around The World With Joyek vol.4

Postprzez Joy » 2008-11-24, 21:32

Moje najnowsze dziecko :)
Styl nieco mocniejszy od vol.2 i vol.3
Kazde slowo opinii mile widziane :-D

Tracklist:

1. Joop - The Future (Original Mix)
2. Mystery Island - Perfect Escape (Original Mix)
3. Persequor - Bandito (Original Mix)
4. Ummet Ozcan - The Light (Original Mix)
5. Conrad S. - Apologies (Orian Nilsen Remix)
6. Simon Patterson - Smack (Original Mix)
7. Dreas - Aero (Original Mix)
8. Greg Downey - Vivid Intent (Original Mix)

Time: 54:03
Size: 74.2 MB
4shared

aa.4shareda/file/72991451/53 ... vol_4.html
Ostatnio edytowano 2008-11-25, 18:02 przez Joy, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez Atlas » 2008-11-24, 23:20

Ja pierwszy :D

Pierwszy edit bedzie banalny. Ściagajcie, bo warto mic secik z mniej znanymi nutkami, tym bardziej, ze od kumpla!
Przejscia dopracowane, nawet moje ucho nie ma wielkich zastrzezen. Kilka przejsc wrecz profesjonalnych :D

Wejscie seta powoduje u mnie gesia skorke, sluchajac dalej mam ochote pracowac :) w miare mocne brzmienie, polecam!
Ostatnio edytowano 2008-11-25, 07:09 przez Atlas, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Atlas
-#1400
-#1400
 
Posty: 659
Dołączył(a): 2006-12-12, 15:19
Lokalizacja: Otwock / Wa-wa

Postprzez FLAJ » 2008-11-24, 23:52

a ja druga =) jutro poslucham i ocenie =) milo, ze moge sluchac kolejnego Twojego seta ;)

poczatek niesamowity... jak zobaczylam na trackliscie Joopa jako pierwsza nute, nie pomyslalam w ogole ze puscisz go "od srodka" a tym bardziej, ze bedzie tak dobrym intro dla tego seta. pierwsze przejscie ogolnie fatalne jak dla mnie, calkiem bez pomyslu, tylko na zasadzie przejscia, najzwyklejszego jakie moze byc. zadnego spojnego polaczenia, tylko w 3:39 od razu wchodzisz z nowym utworem, tak po prostu... zadna rewelacja... drugie przejscie juz lepsze, choc tez proste, bez zadnych rewelacji, podoba mi sie motyw w 11:40 min. Ale mam pytanie, na co Pan Joy czekal z kolejnym wejsciem? od 14:26 do 17:24 (nie wiem czy dobrze wyslyszalam, bo nie znam tych utworow) leci caly czas to samo, dopiero laskawie po 17:24 min wchodzisz z kolejna nuta. dla mnie sluchanie przez 3 minuty non stop tego samego motywu robi sie nudne... wejscie w 18:00 minucie najlepsze jak do tej pory... i juz w 18:24 slysze bardzo ciekawy motyw (ktory chyba mi rekompensuje te 3 minuty przez ktore bylam zmuszona sluchac wciaz tego samego). 20:18 piekne... <shock>
przejscie na Smack tez niezbyt mnie zaciekawilo, znowu prostota w najlepszym wykonaniu, a wiesz dobrze, ze nie lubie takich przejsc, bo sa nudne, dla mnie przynajmniej. 30:37 dobrze brzmi razem i szkoda ze Apologies wyciszyles, poza tym troszke chyba za glosno od Smacka weszla stopa na poczatku, tak mi sie wydaje, ale to sie da wyciac. 35:18.. <shock> ten motyw mnie zawsze przeraza:):) ok jedziemy dwa ostatnie przejscia... znow prostota:D jak mnie to boli... i troszke niewypal z ta koncowka Smacka i vocalem, wiec ciesze sie ze juz wchodzi 38:18 min. 45:22 min - fajne nagle przejscie, a w tle jeszcze poprzedni utwor, bardzo mi sie podobalo, chyba najlepsze ze wszystkich. (relacja w trakcie sluchania, wiec troche namieszalam hehe:P:)

ogolnie secik taki na 3+ :p moze dlatego, ze po prostu znam tutaj tylko dwie nuty i ciezko sie slucha czegos, czego do konca sie nie zna, albo nie zna wcale. ja Ci proponuje zrobic seta z mocniejszymi nutami, z wyraznym basem, i bardziej przeplatac nuty, bo proste przejscia sa zbyt banalne:D ale ogolnie jestem pod wrazeniem i czekam na Travel Around The World With Joyek vol.5. Moge Ci trackliste ulozyc:):P I dluzsze te sety prosimy!


POLECAM !!
Ostatnio edytowano 2008-11-26, 21:31 przez FLAJ, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
FLAJ
-#2200
-#2200
 
Posty: 865
Dołączył(a): 2007-07-06, 13:21
Lokalizacja: OstrĂłw Wielkopolski

Postprzez Nayaa » 2008-12-11, 23:18

zostawiam slad ale sciagne dopiero za jakis czas..tak tylko zeby mi nie umknelo



Joop - The Future, Kawalek z 13 minuty i nr.6. Simon Patterson - Smack (Original Mix) z tego wszystkiego najbardziej mnie kreci :P
jak juz napisalam przy secie CaLi. mam szacunek do osob ktore tworza cos takiego.Ja nie potrafie wiec tym bardziej POOODZIIIIWIAM :)
i tak samo.nie bede oceniala przejsc bo nie znam sie :wstyd:
Ja bym preferowala INO very bardzo macz mocne klimaty.bo tutaj czegos mi brakuje.nie wiem..Moze kawalkow pokroju "Barock'u" :P (Przemek kieeedys to wrzucic i do dzisiaj papsko mi sie cieszy :D)
Ostatnio edytowano 2008-12-13, 00:12 przez Nayaa, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
Nayaa
-#850
-#850
 
Posty: 245
Dołączył(a): 2008-11-09, 20:12
Lokalizacja: ZdW !!

Postprzez natural. » 2008-12-11, 23:30

Poczatek do tego upliftu fajnie zobacze jeszcze przejscie
2. Mystery Island - Perfect Escape (Original Mix)
3. Persequor - Bandito (Original Mix)
i spadam spac .. reszte dopisze jak poszlucham do konca :)
Avatar użytkownika
natural.
-#vip
-#vip
 
Posty: 116
Dołączył(a): 2008-11-09, 17:35
Lokalizacja: Toruń

Postprzez gregorcio92 » 2009-03-17, 00:13

hmm ;D niektore przejscie naprawde dobre, klimat mi sie bardzo spodobal choc bardziej preferuje Vocal ;D oby tak dalej !!
Avatar użytkownika
gregorcio92
-#30
-#30
 
Posty: 26
Dołączył(a): 2008-07-12, 14:32
Lokalizacja: SycĂłw


Powrót do Audycje/Sety Uzytkownikow Forum

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron