Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

MEGASET-5 godz.sluchania,skladanka najlepszych kawalkow ASOT

Moderator: Moderator

MEGASET-5 godz.słuchania,składanka najlepszych kawałków ASOT

Postprzez tomekwoz1986 » 2008-05-21, 14:41

Siema mam do zaprezentowania amatorski moj pierwszy taki dlugi set...jest to skladanka najlepszych i najbardziej melodyjnych utworow wybranych sposrod 24 setow/epizodow Armina Van Buurena -A State of Trance.Spedzilem 33 godz. i polaczylem 30 wybranych kawalkow ,ktore trwaly od.2min.do 20min.Uzywalem Traktora Dj Studio 3 Native Instruments

Megaset zajmuje w wav-3,33gb a mp3-497mb ....dlugosc - 5 godz.10min.40 sek.

Gdy przesluchiwalem wszystkie sety Armina naszla mnie mysl ,ze mozna z tego zrobic najlepszego seta Trance ...niektore sety byly ''takie-sobie'' z fajnymi fragmentami muzy ...a gdyby najlepsze z najlepszych wpakowac w jeden mix.....Wlasnie tak zrobilem.A ze na poczatku po glowie chodzilo mi tylko z 2 godz.seta a wyszlo ponad 5godz ...poprostu sie rozpedzilem :D
Nie wiem ,czy to nie najdluzsza skladanka,gdzie wchodza sety Armina w cyklu epizodow A State of Trance!!!

Wielbiciele takiej muzy niech nie patrza na gigantyczny rozmiar mp3,bo kto nie sciagnie ten pozaluje....mimo ,ze nic odkrywczego to magia tego Seta wciaga i polyka jak mlody pelikan
;)



Oki to na tyle...prosze o komentarze (pozytywne jak i negatywne) Przyjme wszystko na klate..Pozdro i oto moje dzielo ;-)


VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV

:arrow: :arrow: :arrow: aa.megauploada/pl/?d=PXRLLQXN

:-D :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Avatar użytkownika
tomekwoz1986
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2008-05-20, 18:51
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez radion » 2008-05-21, 16:09

szkoda ze nie podales tracklisty...
// megaupload... rrr kolejna zmora, limit z polski wyczerpany...
Ostatnio edytowano 2008-05-21, 16:09 przez radion, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
radion
-#400
-#400
 
Posty: 115
Dołączył(a): 2007-08-23, 19:25
Lokalizacja: wwa

Postprzez tomekwoz1986 » 2008-05-21, 21:00

Tracklisty nie podalem ,bo moj mix dzialal na zasadzie ''wycinania'' kawalkow w secie danym....Nie robilem tego w sposob szukania trackow odp. :P A co do megaupload to tak to jest,ale da sie sciagnac :D Jak co to komentowac ,czy jakos to ''w miare'' polaczone i czy kawalki sa niezle.Bo sa gusta i gusciki :D
Avatar użytkownika
tomekwoz1986
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2008-05-20, 18:51
Lokalizacja: Pabianice


Powrót do Audycje/Sety Uzytkownikow Forum

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron