Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Exclusive Beats #7 - Uplifting Friendship

Moderator: Moderator

Exclusive Beats #7 - Uplifting Friendship

Postprzez Arturro K. » 2009-01-31, 14:11

No witam po przerwie :)

Moja sesyjka niestety trwa i trwa i tak zamiast poswiecac ten czas na polepszanie swojego poziomu to ucze sie np. ksiegowac... w morde jeza :/

Tak czy inaczej, ten odcinek exclusive beats, jest szczegolny bo zadedykowany osobie bardzo mi bliskiej - a zeby bylo ciekawiej jest to osoba z drugiego konca Polski (Pani na okladce) :)

To co skrecilem w tych prawie 80 minutach to taki klimat lekko chilloutowy na poczatku - taki sloneczny i zaczynam wkrecac rytmy z moim ulubionym instrumentem :) (patrz okladka)
Troche takich kawalkow typu Orjan Nilsen jest i musze przyznac, ze na pewno ktorys z kolejnych odcinow EB zostanie skompilowany z wiekszym naciskiem na utrzymanie palca na gitarce :)

Mam nadzieje, ze ten set sie Wam spodoba i licze na szczere komentarze.
Gdzies w polowie jest track: wildfires po ktorym nastepuje remix rotha - cokolwiek byscie nie powiedzieli musialem to tam wkrecic, bo jest to po prostu cudo :)

Obrazek

Tracklisting:
01. 8 Wonders - Sex On The Beach (Depths Of My Thoughts Sunset Dub)
02. Arnej - Rendezvous (Original Mix)
03. Sunlounger - Mediterranean Flower (Dance Mix)
04. Arnej - Strangers We Have Become (Dub Mix)
05. Ronski Speed - Revolving Doors (Club Mix)
06. Kamui - Get Lifted (Original Mix)
07. Steve Allen & Ben Alonzi - Wildfires (Jonathan Martin Remix)
08. Armin Van Buuren - Face To Face (Martin Roth Remix)
09. 4 Strings - Let Me Take Your Breath Away (Orjan Nilsen Dub)
10. Orjan Nilsen - La Guitarra (Orjan Nilsen Balearic Mix)
11. Markus Schulz - The New World (Original Mix)
12. Ralpha - Pandora (Daniel Kandi's Emotional Remix)

Total: 78:26

Download z wielu serwerow - Rapidspread
[hide]aa.rapidspreada/file.jsp?id=qti3py6lcy[/hide]

Wiecej moich setow znajdziecie pod adresem: aa.arturrok.wordpressa

Zapraszam rowniez do zostawienia swoich glosow po przesluchaniu seta w prostej sondzie. Bezposredni url do sondy: aarturrok.wordpressa/2009/01/31/exclusive-beats-7-uplifting-friendship/ - na samym dole posta.
Ostatnio edytowano 2009-01-31, 14:27 przez Arturro K., łącznie edytowano 1 raz
Arturro K.
-#150
-#150
 
Posty: 94
Dołączył(a): 2008-01-18, 13:36
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Lion » 2009-01-31, 14:39

Gitarka !! :serce: Jest jednym z tych instrumentow ktore uwielbiam w Trance :) Chetnie poslucham sobie twoj secik. Jestem bardzo ciekaw jak ci to wyszlo, bo wczesniejszych twoich setow nie sluchalem, a widac ze do tematu podchodzisz bardzo powaznie (te profesjonalne okladki, strona internetowa, ankiety ... ;) )

Jak na robote w Traktorze i operowanie tylko klawiatura i myszka to idzie ci to bardzo dobrze. Nie sluchalem na sluchawkach, ale w glosnikach gralo bardzo czysto i efektownie. Jedyne przejscie ktore mi sie troszke nie podobalo to z 07 do 08. Vocalne glosiki najechaly na siebie, co stworzylo niestety troche brzydki efekt :P Jeszcze jedna uwaga, czasem przejscia sa zbyt dlugie. Szczegolnie to ostatnie :). Ja bym sprobowal szybciej wkrecic Pandore, lub zastapic ja innym kawalkiem, bo troche niestety nie pasuje mi ona do calej reszty.
Muzycznie: Bosko !! Przypomnialy mi sie wakacje, imprezy, wspolne wypad gdzies poza dom, wypoczynek nad jeziorem, piekne figury kolezanek w stroju kompielowym xD Bardzo pozytywnie. Raz gorace klimaty ("Mediterranean Flower" bosche jak ja to kocham :) ) a raz deszczowo i chlodno ("Strangers We've Become"). I co najwazniejsze wogole sie to nienudzi. Mozna tego sluchac i sluchac. Zaczarowana muzyka. Dobrze rozegrales tez koncowke. Niezly zamet wprowadzil La Guitarra w wersji Balearic. Zawsze mi sie bardziej podobala oryginalna wersja ale w tym momencie secika... poprostu wpasowal sie track idealnie.
Ogolnie oceniajac technike i dobor kawalkow oceniam seta na 9+/10. Pare wad jednak sie doszukalem, ale wrazenia z sluchania wysmienite. Polecam kazdemu i czekam na nastepne czesci. Pozdrawiam !!
Ostatnio edytowano 2009-02-01, 23:16 przez Lion, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Lion
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 490
Dołączył(a): 2007-06-13, 17:12
Lokalizacja: Opole/Mokra

Postprzez tomal » 2009-02-01, 22:45

Dales do posluchania przejscie to i przeslucham z przyjemnoscia twoj caly set.
Avatar użytkownika
tomal
-#850
-#850
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2007-11-03, 02:30
Lokalizacja: W-wa

Postprzez deFF » 2009-02-01, 23:08

przejscie bylo bardzo sympatyczne i dlatego tez sei skusze na zassanei calosci :P a pozniej walne editka :>
Avatar użytkownika
deFF
-#400
-#400
 
Posty: 161
Dołączył(a): 2008-09-21, 18:39
Lokalizacja: AmszterdooM

Postprzez Arturro K. » 2009-02-07, 19:48

No i jak tam Panowie ? plusiki czekaja :) a jak narazie to tylko Lion byl na tyle uprzejmy, ze cos napisal :)
Arturro K.
-#150
-#150
 
Posty: 94
Dołączył(a): 2008-01-18, 13:36
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do Audycje/Sety Uzytkownikow Forum

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron