Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

SB

Moderator: Moderator

SB

Postprzez CaLi » 2008-12-08, 18:41

[Dzisiaj 18:13] barti87: walicie warny za przeklenstwa jednym a Cali jestes mega nieobiektywna i wg mnie im wiecej takich czynow tym prestiz forum bedzie spadal ... az stanie sie 0... i dlatego wiecej klasy kobieto!!!!!!!
x e [Dzisiaj 18:14] B0BS0N: barti wrzuc na luz, nie kozacz tak
x e [Dzisiaj 18:14] Muras: bueheehe o fak
x e [Dzisiaj 18:15] barti87: kozacze wiesz... pragne zwrocic na cos uwage ... nie chce poklasku ani nie wiem vipa moda czy admina etc po prostu cos sie od kilku miechow dzieje????
x e [Dzisiaj 18:15] DREaX: zachowujecie sie jak w dzungli
x e [Dzisiaj 18:16] B0BS0N: dzialo sie raczej.... teraz jest w miare spokojnie, zreszta po co sie ekscytowac forum
x e [Dzisiaj 18:17] MAGDA: Bartii kur teraz jest lepiej slepoku
x e [Dzisiaj 18:17] barti87: a slepy tego nie zauwazy bo trzeba miec rowniez szare komorki... i jakby mi na forum nie zalezalo to bym od dawien dawna wywalil stad ... a nie usunelem konta bo dzieciaki chce wam pomoc;) bo dla mnie forum mial super prestiz do czasu...
x e [Dzisiaj 18:18] Muras: heh..
x e [Dzisiaj 18:18] MAGDA: Chodz, zawijamy, bo sami nas wyrzuca. zegnam :papa:
x e [Dzisiaj 18:18] Muras: spadam z krzesla
x e [Dzisiaj 18:19] DREaX: lmao
x e [Dzisiaj 18:19] DREaX: wam chyba nigdy to nie przejdzie...
x e [Dzisiaj 18:20] B0BS0N: nie bede sie klocil z kims, kto ma szare komorki :doh: a dzieciaki to mozesz sobie zrobic
x e [Dzisiaj 18:20] CaLi: NO co dostal warna to sie zbulwersowal ma swa powierniczke :)
x e [Dzisiaj 18:20] CaLi: bez komentarza:)
x e [Dzisiaj 18:22] DREaX: nikomu sie nie dalem zdominowac, mowie ogolem, zreszta, co ja bede sie w gownie taczal
x e [Dzisiaj 18:22] rtour: Ty barti sie dobrze czujesz ? czy aby nie wciagasz jakiegos szajsu przypadkiem ? Wybacz, ale chyba sam nie wiesz co piszesz...
x e [Dzisiaj 18:23] CaLi: nie wchodzcie w dyskusje:)
x e [Dzisiaj 18:23] CaLi: po co to komu potrzebne;)
x e [Dzisiaj 18:24] barti87: powiernik nie ejst adekwatnym slowem jesli juz po pierwsze a po drugie wala mnie czyjes mezalianse i oraz dowartosciowywanie poprzez neta... jezeli tak to realizujecie bo to tak wyglada to musze spasowac... artur banalizujac rzeczy latwe bo to o czym mowie jest oczywiste ... stajesz sie w moich oczach ograniczona osoba:(
x e [Dzisiaj 18:25] CaLi: Zaraz dostaniesz zakaz pisania za obrazanie uzytkownikow i tak sie skonczy Twa rola
x e [Dzisiaj 18:25] DREaX: ja pierd*le, nie bede tego czytal. ide stad... narazie
x e [Dzisiaj 18:28] Muras: heh...
x e [Dzisiaj 18:29] Muras: dobra zdziera ale skonczcie juz
x e [Dzisiaj 18:30] CaLi: :cwaniak:
x e [Dzisiaj 18:31] CaLi: wchodzi taki i robi balagan ahhh :)
x e [Dzisiaj 18:32] rtour: buahahahaha, wolne zarty, kto tu sie dowartosciowuje przez net. Masz jakies "ale", to powiedz to prosto w twarz, jesli masz tyl odwagi. Zalosne sa te Twoje wypowiedzi i obrazanie innych na kazdym kroku. Osoba na poziomie potrafi dac upust swojej irytacji w inny sposob. Nie chce mi sie dyskutowac wiecej na ten temat, bo to do niczego nie prowadzi, ani nic mi nie da wiec... EOT :)


Takich sytuacji nie bede juz tolerowala .. jesli zobacze jeszcze raz ze Magda podjudza zostanie usunieta z forum.

Z tej rozmowy wszystko wynika bardzo prosto znalazla sobie ofiare nagadala glupot potem zaczela z nim pisac na sb .. i razem weszli w spolke :) Coraz bardziej nie podoba mi sie jej zachowanie na forum. CO O TYM MYSLICIE czekam na obszerne wypowiedzi
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez wisnia118 » 2008-12-08, 19:41

po przeczytaniu tej rozmowy i przeanalizowaniu jej zachowania wczesniejszego i upomnien ktore dostala jestem jak najbardziej za Twoja propozycja!!
jezeli chodzi o tego Barti to tak samo
jeszcze raz i wylatuje
Ostatnio edytowano 2008-12-08, 19:43 przez wisnia118, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
wisnia118
Administrator
Administrator
 
Posty: 335
Dołączył(a): 2006-07-22, 08:49
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Joy » 2008-12-08, 19:41

Barti juz od jakiegos czasu dziala mi na nerwy, kazdego sie czepia, zgrywa wazniaka, zagluje "wyszukanym" slownictwem... jak sie powtorzy taka dyskusja, po prostu go zbanuje. Cali, wybacz... moze ja niedowidze, albo brakuje mi dzisiaj koncentracji. W ktorym miejscu Ty widzisz "podjudzanie" Magdy, przeczytalem tekst trzy razy. Nie bierz tego az tak emocjonalnie... bo zaczyna mi to pachniec magdofobia :) postaw sie w jej sytuacji, stracila VIPa, a przeciez nic na Ciebie nie pisze. Przynajmniej nic takiego nam nie zacytowalas. Nie przesadzajmy, Dominika... na jej miejscu nie bylabys az tak spokojna ;-)

Dwa do jednego... wiec robcie jak uwazacie, ale bez mojego poparcia.
Ostatnio edytowano 2008-12-08, 19:45 przez Joy, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez CaLi » 2008-12-08, 20:06

x e [Dzisiaj 18:15] barti87: kozacze wiesz... pragne zwrocic na cos uwage ... nie chce poklasku ani nie wiem vipa moda czy admina etc po prostu cos sie od kilku miechow dzieje????

x e [Dzisiaj 18:17] MAGDA: Bartii kur teraz jest lepiej slepoku

x e [Dzisiaj 18:18] MAGDA: Chodz, zawijamy, bo sami nas wyrzuca. zegnam

x e [Dzisiaj 18:24] barti87: powiernik nie ejst adekwatnym slowem jesli juz po pierwsze a po drugie wala mnie czyjes mezalianse i oraz dowartosciowywanie poprzez neta... jezeli tak to realizujecie bo to tak wyglada to musze spasowac... artur banalizujac rzeczy latwe bo to o czym mowie jest oczywiste ... stajesz sie w moich oczach ograniczona osoba:(


Teraz widzisz??? Ona specjalnie podsyca atmosfere swymi ironicznymi wypowiedziami. Jesli jeszcze raz cos takiego zobacze zbanuje i jego i ja.
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::


Powrót do Admini :]

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron